Koszyk

ilość: 0

 | 

cena: 0,00 zł

Do darmowej wysyłki brakuje Ci: 150,00 zł

NASZE SILNE STRONY

 

+ UNIKATOWA OFERTA

Przedmioty dostępne w naszym sklepie zostały od podstaw zaprojektowane i wykonane specjalnie dla nas. Znajdziecie je wyłącznie w naszym sklepie. Jeśli więc szukacie unikatowego kubka Star Wars albo kubka podróżnika, znajdziecie je właśnie w naszym asortymencie.

 

 

+ NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA

Każdy oferowany produkt sprawdzamy zarówno przed wprowadzeniem do oferty, jak również przed wysyłką. Jeśli coś budzi nasze zastrzeżenia, przedmiot trafia do outletu, a w pełnej cenie oferujemy wyłącznie najwyższej jakości kubki z nadrukiem i inne gadżety.

 

 

+ PRZYJAZNA POLITYKA ZWROTÓW I REKLAMACJI

Coś poszło nie tak? Nasz produkt dotarł uszkodzony albo zmieniliście zdanie? Nic nie szkodzi. Możecie skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy albo zareklamować zakupione produkty. Postaramy się jak najszybciej wyjaśnić sprawę i zaproponować satysfakcjonujące rozwiązanie.

 

 

+ EKOLOGIA

Troska o środowisko jest dla nas niezwykle istotna, dlatego wdrażamy ekologiczne rozwiązania w naszej firmie. Do pakowania przesyłek staramy się używać materiałów biodegradowalnych i jak najprostszych w produkcji (na przykład szary karton bez nadruku zamiast kartonu powlekanego z kolorową grafiką). Jako wypełniacze paczek stosujemy również materiały ekologiczne lub pochodzące z odzysku – jeśli więc otrzymacie kubeczek owinięty folią bąbelkową, to znak, że została ona przez nas użyta wtórnie (my także często robimy zakupy online, a materiały użyte do ich pakowania zawsze staramy się wykorzystać ponownie).

 

 

+ LOKALNA, MAŁA DZIAŁALNOŚĆ

Godryk.pl to sklep z naszymi autorskimi gadżetami. Działamy lokalnie, płacimy podatki w Polsce, zaopatrujemy się głównie u polskich dostawców.