Koszyk

ilość: 0

 | 

cena: 0,00 zł

Do darmowej wysyłki brakuje Ci: 150,00 zł

KUBKI RETRO

 

Jedna z naszych najpopularniejszych serii kubków z nadrukiem. Coś dla Pań Kierowniczek i dla żon, które zawsze mają rację.

 

Szukając pomysłu na oryginalny upominek, warto przejrzeć ofertę kubeczków retro w godryk.pl. To produkty inspirowane estetyką retro i vintage, starymi szyldami oraz reklamami. Kubki retro powinny przypaść do gustu każdemu miłośnikowi dawnej estetyki, zabawnych haseł oraz filmów Barei.

 

Kubki z hasłami w stylu retro

 

Bez względu na to, czy czasy PRL-u pamiętacie wyłącznie z opowieści, czy też na własnej skórze doświadczyliście uroków komitetów kolejkowych, kubeczki w stylu retro powinny przypaść Wam do gustu. To gadżety inspirowane najlepszymi hasłami z epoki, ale też odpowiednio zaprojektowane – cieszą oko i przypominają te odległe czasy, w których półki uginały się pod ciężarem… octu.

 

Kubek z nadrukiem – świetny prezent na każdą okazję!

 

Zastanawiając się nad tym, jaki prezent kupić mamie, babci, szefowej lub koleżance, warto zajrzeć do działu z kubeczkami retro w sklepie godryk.pl. To kolekcja kubków, które doskonale sprawdzą się w roli upominku na: Dzień Matki, Dzień Kobiet, Dzień Ojca, urodziny, imieniny i na wiele innych okazji.  

 

Brak produktów spełniających kryteria.