Koszyk

ilość: 0

 | 

cena: 0,00 zł

Do darmowej wysyłki brakuje Ci: 150,00 zł

MĄDRE GŁOWY

 

Jedyna w swoim rodzaju kolekcja kubków ze znanymi postaciami i kultowymi cytatami.

 

Znani i lubiani pisarze, naukowcy i myśliciele od teraz mogą zagościć w Waszych domach, a wszystko to dzięki naszej kolekcji kubeczków Mądre Głowy.

 

Kubki z Einsteinem

 

Wybitny naukowiec o niezwykłym poczuciu humoru. Jego wizerunek często zdobi nie tylko internetowe memy, ale też przedmioty użytku codziennego. W naszej kolekcji kubków, Albert Einstein zajmuje szczególne miejsce – kubeczki z jego komiksową podobizną i cytatami cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród kupujących, są chętnie wybierane na prezent i kupowane zupełnie bez okazji.

 

Kubki z Markiem Twainem i Ernestem Hemingwayem

 

Kubek z cytatem z Marka Twaina lub Ernesta Hemingwaya to prawdziwa gratka dla każdego konesera dobrej literatury. Wybrane powiedzonka i cytaty są zabawne, filozoficzne i niezwykle ponadczasowe. Kubek z kolekcji Mądre Głowy będzie więc idealnym wyborem na prezent na różne okazje.

 

Kubki z Michaiłem Bułhakowem

 

W serii kubeczków Mądre Głowy sporo miejsca zajmują kubki z Michaiłem Bułhakowem. Poszczególne modele zawierają najlepsze cytaty z dzieł tego autora i okraszone zostały komiksową ilustracją, na której znajdziemy samego mistrza Bułhakowa, jak również Behemota. Kubek z takim nadrukiem z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi "Mistrza i Małgorzaty".

 

 

Brak produktów spełniających kryteria.