Koszyk

ilość: 0

 | 

cena: 0,00 zł

Do darmowej wysyłki brakuje Ci: 150,00 zł

Poznajmy się!

Nasza firma powstała w 2007 roku. Początkowo był to niewielki, stacjonarny punkt poligraficzny, który z czasem zamieniliśmy na sklep internetowy. Od początku naszej działalności prowadzimy także sprzedaż w serwisie allegro: KLIK


W chwili obecnej skupiamy się na rozwijaniu oferty rysunkowych gadżetów, z czasem planujemy poszerzyć ją także
o książki związane tematycznie z naszymi kubeczkami.


 

ZESPÓŁ GODRYKA TWORZĄ:

 

MARTA - założycielka firmy. Pod jej okiem rozkwitała działalność stacjonarna, teraz także sprawuje główną pieczę nad funkcjonowaniem sklepu.

Jest współautorką wielu projektów, zajmuje się ich graficzną obróbką wykończeniową. Obsługuje Wasze zamówienia, odpowiada na wiadomości i aktualizuje stronę sklepu.

 

KONRAD - projektant i rysownik samouk. Tworzy od podstaw projekty nadruków. Dzięki zainteresowaniom czytelniczo-filmowym ma głowę pełną pomysłów i tylko niedobór wolnego czasu jest przeszkodą w ich szybkiej realizacji.

Wspiera technicznie sprawy działania sklepu, pomaga w realizacji wysyłek Waszych zamówień.

 

Razem tworzymy zgrany zespół w życiu zawodowym i prywatnym! To gwarancja fajnej atmosfery i dobrej komunikacji, co przekłada się na pomysłowość i sprawną realizację zadań.

 

 

KONTAKT Z NAMI:

MARTA

- jakiekolwiek sprawy związane ze sklepem, zamówienia, pytania o produkt: bok@godryk.pl i telefonicznie: 505983806

KONRAD

- tylko w kwestiach rysunków, sugestie zmian, nowych projektów lub chęć nawiązania współpracy rysowniczej: konradrysuje@gmail.com