Koszyk

ilość: 0

 | 

cena: 0,00 zł

Do darmowej wysyłki brakuje Ci: 150,00 zł

Powody, dla których warto wybrać naszą ofertę

1. Posiadamy unikatową ofertę


Nasze produkty zostały zaprojektowane przez nas z myślą o Was - naszych klientach. Wyobraziliśmy sobie idealne miejsce z gadżetami fandomowymi dla miłośników dobrych książek, filmów i seriali i postanowiliśmy dążyć do stworzenia takiego miejsca u siebie.


W tym momencie oferujemy już produkty z kilku interesujących dziedzin. Nasza oferta rozwija się i cały czas pracujemy nad czymś nowym.


 

2. Kubki Star Wars, Doctor Who, Firefly... nie znajdziecie podobnych w innych serwisach


Nasze projekty są... nasze! Nie oferujemy wzorów, które ma każdy inny sklep internetowy. Nie produkujemy kubeczków ze zdjęciami i grafikami, które są ogólnodostępne w sieci. Postawiliśmy na unikatowy produkt, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Sprzedaż naszych gadżetów jest prowadzona przez platformę godryk.pl oraz przez nasz sklep na allegro.


 

3. Nasze kubki z nadrukami to produkty najwyższej jakości


Zaopatrujemy się w wysokiej klasy materiały do produkcji kubeczków. Pracujemy na markowych urządzeniach. Cały proces produkcyjny przebiega pod naszym czujnym okiem, nie zlecamy wykonywania produktów firmom z zewnątrz, dzięki temu mamy cały czas kontrolę nad jakością oferowanych gadżetów.


 

4. Sprawnie realizujemy Wasze zamówienia


Ponieważ wszystkie nasze produkty wykonujemy od początku do końca samodzielnie, nie zdarzają nam się sytuacje z brakiem dostępności kubeczków. Możemy w dowolnym momencie dodrukować dany wzór i realizować wszelkie zamówienia na bieżąco.

Bardzo często Wasze zamówienia są wysyłane od ręki, maksymalny czas realizacji jest zawsze podany na kartach poszczególnych produktów.


 

5. Posiadamy przyjazną politykę zwrotów i reklamacji


Staramy się kierować w naszej działalności zasadami, których sami oczekiwalibyśmy podczas zakupów w sieci. Wiemy i rozumiemy, że klienci cenią sobie szybką realizację zamówień i możliwość reklamowania wadliwego towaru.

 

Nasze kubeczki przechodzą wewnętrzny test jakości, są sprawdzane pod wieloma względami i dopiero takie są wysyłane do Was. Jednak zdarza się, że kubek ulegnie uszkodzeniu w transporcie lub z jakiegoś powodu nie spełnia oczekiwań klienta. Jesteśmy otwarci na możliwość wymiany, zwrotu lub reklamowania produktów, które u nas zakupiliście.

 

Nie zasłaniamy się wydumanymi paragrafami, jesteśmy tu dla Was i staramy się, by każdy klient naszego sklepu był zawsze zadowolony z zakupów.


 

6. Bogata oferta w jednym miejscu


Nie musicie już przeglądać wielu stron w poszukiwaniu gadżetów z nadrukami z różnych filmów, seriali i książek.


U nas znajdziecie:

kubki Star Wars, kubki Doctor Who, gadżety filmowe, książkowe i związane z grami komputerowymi.


Inspirujemy się popkulturą, fantastyką, serialami, grami i filmami. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i propozycje nowych serii gadżetów. Jeśli marzycie o kubeczku z nadrukiem, którego nie mamy jeszcze w ofercie, napiszcie do nas. Może wspólnie zaplanujemy nową gamę produktów.

 

 

7. Rysunkowe gadżety są cool


Pewnie nie raz szukaliście fajnego pomysłu na prezent dla kumpla, brata lub kuzynki. Każdy lubi dawać w prezencie coś specjalnego, unikatowego, co wprawi obdarowywaną osobę w zachwyt.

Nasze kubki z nadrukami powstały dzięki współpracy z rysownikiem, który specjalizuje się w tworzeniu zabawnych komiksów i humorystycznych rysunków.

 

 

8. Wasze zamówienia są pakowane z troską o ekologię i środowisko


Stosujemy materiały z recyklingu do wypełniania przesyłek, często wykorzystujemy wtórnie kartony i wypełniacze. To działanie minimalizuje powstawanie nowych odpadów i przyczynia się do troski o dobro naszej planety.


 

9. Wybierając naszą ofertę, wspieracie krajową przedsiębiorczość


Nasza firma jest mała, rodzinna i sympatyczna. Działamy lokalnie na terenie naszego kraju. Nasze projekty są tworzone przez rodzimego artystę.


 

10. Jesteśmy tu dla Was


Bez Was nasza działalność nie miałaby sensu. Dziękujemy, że jesteście z nami. Działamy od 2007 roku i z przyjemnością obserwujemy, że zadowoleni klienci wracają do nas ponownie.

 

Jesteśmy zawsze otwarcie na sugestie i propozycje. Jeśli macie jakiś ciekawy pomysł, napiszcie do nas. Wspólnie możemy robić jeszcze fajniejsze projekty.